Severin KP 1071, Czarny, Blat, Płyta indukcyjna strefowa, Ceramika szklana, 1 zone(s), 1 zone s
256,01 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Thu, Apr 2 - Mon, Apr 6
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Severin
- Kod produktu:
- KP 1071 / 4008146015953
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Diody led: | Tak |
|---|---|
| Głębokość produktu: | 350 mm |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt strefy gotowania 1: | Okrągły |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Liczba palników/stref gotowania: | 1 strefa |
| Liczba płytek elektrycznych: | 1 stref(y) |
| Liczba poziomów mocy: | 10 |
| Minutnik: | Tak |
| Moc palnika/strefy grzewczej 1: | 1500 W |
| Normalna średnica palników/płytek eletrycznych: | 22 cm |
| Normalny palnik: | 2000 W |
| Pozycja palnika/strefy grzewczej 1: | Centralny |
| Rodzaj płyty grzejnej: | Płyta indukcyjna strefowa |
| Średnica palnika/strefy grzewczej 1: | 180 mm |
| Szerokość produktu: | 280 mm |
| Typ górnej powierzchni: | Szkło ceramiczne |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ palnika/strefy grzewczej 1: | Regularny |
| Umiejscowienie urządzenia: | Blat |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wysokość produktu: | 42 mm |
| Źródło zasilania palnika/strefy grzewczej 1: | Prąd elektryczny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.