Seek Thermal LQ-EAA kamera termowizyjna Czarny 320 x 240 px
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SEEK Thermal
- Kod produktu:
- LQ-EAA / 0855753005471
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 44 mm |
|---|---|
| Kolor produktu: | Czarny |
| Odległość wykrywania (ludzie): | 550 m |
| Pionowy punkt widzenia: | 32° |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Poziomy punt widzenia: | 32° |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny): | 320 x 240 px |
| Szerokość produktu: | 25 mm |
| Termiczna częstotliwość odświeżania: | 15 Hz |
| Waga produktu: | 14 g |
| Wysokość produktu: | 25 mm |
| Zakres pomiaru temperatury: | -40 - 330 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.