SEEK THERMAL KAMERA TERMOWIZYJNA REVEAL PRO, 320X240PX, FOV 32ST, DO 550M, 9HZ, LED 300LM, CZARNA, RQ-AAA
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SEEK Thermal
- Kod produktu:
- RQ-AAA / 0855753005648
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym: | 4 h |
|---|---|
| Dołączony pasek na nadgarstek: | Tak |
| Głębokość produktu: | 33 mm |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 2" |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny): | 320 x 240 px |
| Szerokość produktu: | 61 mm |
| Termiczna częstotliwość odświeżania: | 9 Hz |
| Typ czujnika (moduł termiczny): | Vanadium Oxide Uncooled Focal Plane Arrays |
| Waga produktu: | 180 g |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wysokość produktu: | 83 mm |
| Zakres pomiaru temperatury: | -40 - 330 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | -40 - 330 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.