Seek Thermal IQ-AAA kamera termowizyjna Noise equivalent temperature difference NETD) Czarny 320 x 240 p
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SEEK Thermal
- Kod produktu:
- IQ-AAA / 5908246727253
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czułość termiczna (netd): | 65 mK |
|---|---|
| Długość stałej ogniskowej: | 4 cm |
| Ekran dotykowy: | Nie |
| Elektryczny kompas: | Nie |
| Głębokość opakowania: | 100 mm |
| Gps: | Nie |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiał obudowy: | Metal |
| Najmniejsza odległość ogniskowa: | 0,04 m |
| Pionowy punkt widzenia: | 18° |
| Podręcznik użytkownika: | Nie |
| Poziomy punt widzenia: | 24° |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 320 x 240 px |
| Rozdzielczość czujnika (moduł termiczny): | 320 x 240 px |
| Szerokość opakowania: | 140 mm |
| Termiczna częstotliwość odświeżania: | 9 Hz |
| Typ czujnika (moduł termiczny): | Noise equivalent temperature difference (NETD) |
| Waga wraz z opakowaniem: | 200 g |
| Wbudowana latarka: | Nie |
| Wbudowana metrówka: | Nie |
| Wbudowany wskaźnik laserowy: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wi-fi: | Nie |
| Wysokość opakowania: | 50 mm |
| Zakres pomiaru temperatury: | 10 - 300 °C |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.