SATEL MODUŁ KOMUNIKACJI Z PAN. WIRTUAL. CSP-ETH
- Model: CSP-ETH
- Krótki opis: Zdalny podgląd stanu systemu sygnalizacji pożaru wykorzystującego centrale serii CSP-100 i CSP-200
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 93 % |
|---|---|
| Gwarancja: | 2 lata |
| Pobór prądu: | 45 mA |
| Producent / marka: | SATEL |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.024 kg |
| Wymiary: | 60 x 50 x 30 mm |
| Zasilanie: | 12 ... 18 V DC (z centrali alarmowej) |
| Zastosowanie: | SATEL CSP |
| Złącza: | Ethernet - Gniazdo RJ-45, RS-485 - zaciski skręcane, Zasilanie - zaciski skręcane |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.