Samsung Galaxy XCOVER 5 G525F DS. Enterprise Edition Black
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-G525FZKDEEH / 8806092174931
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czas rozmów (4g): | 31 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 9,2 mm |
| Glonass: | Tak |
| Gps: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 13 h |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 850 |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane pasma 3g: | 900 MHz, 850 MHz, 1900 MHz, 2100 MHz |
| Obsługiwane sieci 4g: | 800 MHz, 2300 MHz, 2600 MHz, 1900 MHz, 2500 MHz, 2100 MHz, 850 MHz, 1800 MHz, 900 MHz, 700 MHz |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć masowa usb: | Tak |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć wbudowana: | 64 GB |
| Pasmo częstotliwości: | Quad-band |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 3000 mAh |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 5,3" |
| Przewody: | USB |
| Rozdzielczość: | 1480 x 720 px |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 5 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 16 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standardy 3g: | UMTS |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, 802.11b |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| Szerokość produktu: | 71,6 mm |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Typ aparatu tylnego: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | PLS |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Waga produktu: | 172 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 147,1 mm |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.