Samsung Galaxy S21+ 5G SM-G996B 17 cm 6.7") Dual SIM Android 11 USB Type-C 8 GB 128 GB 4800 mAh Fioletow
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- ? / 8806090882616
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| 5g: | Tak |
|---|---|
| Akcelerometr: | Tak |
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Ant+ dostępne: | Tak |
| Automatyczne ustawienie ostrości: | Tak |
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny, Odporny na kurz |
| Cyfrowy zoom: | 30x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik podczerwieni: | Nie |
| Czujnik położenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Geotagging: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 394 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,8 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,2 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 79° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 76° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 120° |
| Kąt widzenia przedniego aparatu (fov): | 80° |
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Koprocesor: | Tak |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu: | Nie |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 960 fps |
| Mimo: | Tak |
| Mms: | Tak |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nazwa koloru: | Phantom Violet |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | DFF, FLAC, Mid, RTX, DSF, MP3, AMR, OGA, OTA, IMY, 3GA, WAV, M4A, MXMF, XMF, AAC, OGG, MIDI, APE, AWB, WMA, RTTTL |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | M4V, AVI, 3GP, ASF, 3G2, WEBM, MKV, MP4, WMV, FLV |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane tryby wideo: | 1080p, 2160p, 720p, 4320p |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć masowa usb: | Tak |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć użytkownika: | 110 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 4800 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Przewody: | USB Type-C na USB Type-C |
| Rodzaj abonamentu: | Brak subskrypcji |
| Rodzaj flash: | LED |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 64 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 10 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 3840x2160@30fps, 1280x720@960fps, 3840x2160@60fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@240fps, 1920x1080@60fps, 1920x1080@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 7680 x 4320 px |
| Rozmiar piksela aparatu przedniego: | 1,22 µm |
| Rozmiar piksela aparatu tylnego: | 1,8 µm |
| Rozmiar piksela trzeciego aparatu tylnego: | 1,4 µm |
| Rozmiar pixela drugiego aparatu tylnego: | 0,8 µm |
| Rozpoznawanie tęczówki: | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Standardy 3g: | HSDPA, HSUPA, UMTS, HSPA+ |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | 802.11b, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 75,6 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2,9 GHz |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 720p, 1080p, 2160p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5 |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ szkła ekranu wyświetlacza: | Gorilla Glass |
| Typ wyświetlacza: | Dynamic AMOLED 2X |
| Ujęcia sekwencyjne multi-shot: | Tak |
| Układ: | Pręt/Belka |
| Waga produktu: | 202 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Wireless power share: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Wsparcie aplikacji google: | Google Play, Google Maps |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Współczynnik absorpcji swoistej sar głowy: | 0,541 W/kg |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 161,5 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Zestaw słuchawkowy w zestawie: | Nie |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.