Samsung Galaxy S21 5G G991B DS 8/128GB Purple REMADE) 2
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-G991B/DS/PE / 5903719136464
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Barometr: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bezprzewodowe ładowanie: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cechy zabezpieczeń: | Wodoodporny |
| Cyfrowy zoom: | 30x |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik halla: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik położenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Ekran dotykowy: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Geotagging: | Tak |
| Gęstość pikseli: | 421 ppi |
| Głębokość produktu: | 7,9 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośnik: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2 |
| Kąt pola widzenia aparatu tylnego (fov): | 120° |
| Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (fov): | 79° |
| Kąt widzenia (fov) trzeciej kamery tylnej: | 76° |
| Kolor produktu: | Fioletowy |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Mms: | Tak |
| Nawigacja wi-fi: | Tak |
| Nazwa koloru: | Phantom Gray |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Dynamic AMOLED 2X |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | WAV, XMF, MIDI, M4A, MXMF, OTA, AAC, WMA, APE, AWB, FLAC, Mid, RTX, RTTTL, OGG, IMY, 3GA, MP3, AMR, OGA, DFF, DSF |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | 3G2, MKV, WMV, FLV, AVI, 3GP, ASF, M4V, WEBM, MP4 |
| Obsługiwane karty pamięci: | Nieobsługiwany |
| Obsługiwane tryby wideo: | 720p, 2160p, 1080p, 4320p |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć masowa usb: | Tak |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć użytkownika: | 110 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Platforma dystrybucji aplikacji: | Google Play |
| Pojemność baterii: | 4000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,2" |
| Przewody: | USB Type-C |
| Rozdzielczość: | 2400 x 1080 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 12 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 10 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@30fps, 1280x720@960fps, 3840x2160@60fps, 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps, 1280x720@30fps, 1920x1080@240fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 64 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 12 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 7680 x 4320 px |
| Rozpoznawanie tęczówki: | Nie |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Samowyzwalacz: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Stabilizator wideo: | Tak |
| Stan produktu: | Remade / Odnowiony |
| Standardy 3g: | UMTS, HSDPA, HSUPA, HSPA+ |
| Standardy 4g: | LTE |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Stopień ochrony ip: | IP68 |
| System dźwięku: | Dolby Atmos |
| Szerokość produktu: | 75,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2,9 GHz |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10+ (HDR10 Plus) |
| Tryb nocny: | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 2160p, 1080p, 720p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ ekranu dotykowego: | Pojemnościowy |
| Typ karty sim: | NanoSIM + eSIM |
| Typ matrycy: | OLED |
| Typ pamięci ram: | LPDDR5 |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Ujęcia sekwencyjne multi-shot: | Tak |
| Waga produktu: | 171 g |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja usb: | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wiązanie (tryb modemu): | Tak |
| Wireless power share: | Tak |
| Wirtualny asystent: | Samsung Bixby |
| Wsparcie aplikacji google: | Google Play, Google Maps |
| Wsparcie usb on-the-go: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | USB Type-C |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 151,7 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 11 |
| Zaokrąglone narożniki wyświetlacza: | Tak |
| Zasilacz sieciowy: | Nie |
| Zoom optyczny: | 3x |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.