Samsung Galaxy A25 A256) 5G 8/256GB DS. Yello
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-A256BZYHEUB / 8806095382708
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czas ciągłego odtwarzania dźwięku (display off): | 124 h |
| Czas rozmów (4g): | 38 h |
| Czujnik geomagnetyczny: | Tak |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 5G |
| Głębokość produktu: | 8,3 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Stereo |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolor produktu: | Limonkowy |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu: | Nie |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,2 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2,2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 120 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 480 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Maksymalny czas odtwarzania wideo: | 21 h |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Model procesora: | 1280 |
| Nazwa marketingowa technologii wyświetlania: | Super AMOLED |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | WAV, AWB, M4A, MXMF, OTA, AAC, XMF, RTTTL, IMY, 3GA, MP3, AMR, OGA, FLAC, Mid, RTX, OGG, MIDI |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | MKV, MP4, AVI, 3GP, M4V, WEBM, FLV, 3G2 |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 8 GB |
| Pamięć użytkownika: | 235,9 GB |
| Pamięć wbudowana: | 256 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,5" |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2340 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 8 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@60fps, 3840x2160@30fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 3840 x 2160 px |
| Stabilizator obrazu: | Tak |
| Standard 5g: | Sub6 TDD, Sub6 FDD |
| Standardy 3g: | UMTS |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 76,5 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 2 GHz |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p, 720p, 2160p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | AMOLED |
| Typ procesora: | Samsung Exynos |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ stabilizatora obrazu: | Optical Image Stabilization (OIS) |
| Waga produktu: | 197 g |
| Wersja bluetooth: | 5.3 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wysokość produktu: | 161 mm |
| Żyroskop: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.