Technical details:Producer - SamsungProcesor:Model procesora - Snapdragon 680 4G (6 nm):Producer product name - A05sProducer product family - GalaxySieć komputerowa:3G - YesTyp karty SIM - Nano-SIM4G - YesObsługa kart SIM - Dual SIMWyświetlacz:Typ ekranu - 1080 x 2400Typ wyświetlacza - PLS LCDDługość przekątnej ekranu (cale) - 6.7Praca:Wersja systemu operacyjnego - 13Zainstalowany system operacyjny - AndroidArtykuły Zaopatrzenia:Typy kart pamięci - microSDXCWewnętrzna pamięć RAM - 4Pojemność pamięci wewnętrznej - 128Design:kolor - SilverBateria:Pojemność baterii - 5000Kamera:Rozdzielczość głównego aparatu/kamery - 50+2+2Rozdzielczość drugiego aparatu/kamery - 13
Samsung Galaxy A05s A057) 4/128GB DS. Silve
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA
- Kod produktu:
- SM-A057GZSVEUE / 8806095268231
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcelerometr: | Tak |
|---|---|
| Alarm wibracyjny: | Tak |
| Beidou: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Cyfrowy zoom: | 10x |
| Czujnik oświetlenia otoczenia: | Tak |
| Czujnik zbliżeniowy: | Tak |
| Czytnik linii papilarnych: | Tak |
| E-mail: | Tak |
| Galileo: | Tak |
| Generacja sieci mobilnej: | 4G |
| Głębokość produktu: | 8,8 mm |
| Glonass: | Tak |
| Głośniki: | Mono |
| Gps: | Tak |
| Jasność obiektywu trzeciej tylnej kamery: | 2,4 |
| Kolejna dostawa: | 29.04.2024 |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Kolory wyświetlacza: | 16 milionów kolorów |
| Lampa błyskowa z przodu aparatu: | Nie |
| Lampa błyskowa z tyłu aparatu: | Tak |
| Liczba przesłon aparatu tylnego: | 1,8 |
| Liczba przesłon drugiego aparatu tylnego: | 2,4 |
| Liczba przesłon przedniej kamery: | 2 |
| Liczba rdzeni procesora: | 8 |
| Lokalizacja pozycji: | Tak |
| Magazyn: | Globalny |
| Maksymalna częstotliwość odświeżania: | 90 Hz |
| Maksymalna liczba klatek na sekundę: | 120 fps |
| Maksymalne taktowanie procesora: | 2,4 GHz |
| Maksymalny rozmiar karty pamięci: | 1 TB |
| Mms: | Tak |
| Model procesora: | 680 |
| Nfc: | Tak |
| Obsługa kart sim: | Dual SIM |
| Obsługiwane formaty audio: | IMY, 3GA, RTTTL, MP3, AMR, OGA, XMF, OGG, AWB, MIDI, AAC, WAV, M4A, MXMF, OTA, FLAC, Mid, RTX |
| Obsługiwane formaty plików wideo: | AVI, 3GP, MKV, MP4, WEBM, FLV, 3G2, M4V |
| Obsługiwane karty pamięci: | MicroSD |
| Obsługiwane pasma 3g: | 850 MHz, 2100 MHz, 900 MHz |
| Obsługiwane sieci 4g: | 900 MHz, 1800 MHz, 700 MHz, 800 MHz, 2600 MHz, 2100 MHz, 850 MHz |
| Obsługiwany jest głos przez lte (volte): | Tak |
| Obsługiwany typ usb: | USB Type-C |
| Pamięć ram: | 4 GB |
| Pamięć użytkownika: | 104 GB |
| Pamięć wbudowana: | 128 GB |
| Platforma: | Android |
| Pojemność baterii: | 5000 mAh |
| Połączenie wideo: | Tak |
| Port usb: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 6,7" |
| Przewody: | USB Type-C na USB Type-C |
| Radio fm: | Nie |
| Rozdzielczość: | 1080 x 2400 px |
| Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość przedniej kamery: | 13 Mpix |
| Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania: | 1920x1080@60fps |
| Rozdzielczość trzeciej tylnej kamery (numeryczna): | 2 Mpix |
| Rozdzielczość tylnej kamery: | 50 Mpix |
| Rozdzielczość wideo: | 1920 x 1080 px |
| Rozpoznawanie twarzy: | Tak |
| Skrócona instrukcja obsługi: | Tak |
| Sms: | Tak |
| Standard 5g: | Nieobsługiwany |
| Standardy 3g: | WCDMA |
| Standardy 4g: | LTE-TDD & LTE-FDD |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b |
| System satelitarny quasi-zenith (qzss): | Tak |
| Szerokość produktu: | 77,8 mm |
| Szybkie ładowanie: | Tak |
| Taktowanie procesora: | 1,9 GHz |
| Tryb kamery o wysokim zakresie dynamicznym (hdr): | Tak |
| Tryby nagrywania wideo: | 1080p |
| Typ aparatu tylnego: | Potrójna kamera |
| Typ karty sim: | NanoSIM |
| Typ matrycy: | PLS |
| Typ procesora: | Qualcomm Snapdragon |
| Typ przedniej kamery: | Pojedynczy obiektyw |
| Typ wyświetlacza: | PLS |
| Waga produktu: | 195 g |
| Wersja bluetooth: | 5.1 |
| Wersja usb: | 2.0 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wi-fi direct: | Tak |
| Wtyk słuchawek: | 3,5 mm |
| Wyjmowana bateria: | Nie |
| Wyrzutnik karty sim: | Tak |
| Wysokość produktu: | 168 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | Android 13 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.