Salta Junior trampoline -140cm Black
455,56 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Thu, Apr 2 - Mon, Apr 6
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Salta
- Kod produktu:
- 8719425454269
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Dedykowane płci: | Chłopak, dziewczyna |
|---|---|
| Grubość nogi: | 1 mm |
| Grubość szyny górnej: | 1 mm |
| Grupa docelowa: | Dziecko |
| Ilość gumek: | 30 |
| Ilość nóg: | 6 |
| Instrukcje składania: | Tak |
| Kolor okładziny: | Czarny |
| Kolor powierzchni: | Monochromatyczny |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt: | Okrągły |
| Maksymalna waga użytkownika: | 35 kg |
| Materiał powierzchni do skakania: | Polipropylen (PP) |
| Materiał ramy: | Stal |
| Pokrowiec osłony sprężyn: | Tak |
| Pokrywa ochronna: | Tak |
| Powłoka ramy: | Ocynkowana |
| Przeznaczenie: | Zewnętrzna |
| Siatka bezpieczeństwa: | Tak |
| Średnica: | 140 cm |
| Średnica nóg: | 2,5 cm |
| Średnica powierzchni do skakania: | 108 cm |
| Średnica szyna wierzchniej: | 2,5 cm |
| Tworzywo siatki bezpieczeństwa: | Polietylen |
| Typ konstrukcji: | Sprężyny zwojowe |
| Typ produktu: | Trampolina ogrodowa |
| Typ zamknięcia: | Zamek |
| Waga testowa: | 87,5 kg |
| Wyściółka: | PVC/Polietylen (PE)/Spieniony Polietylen (EPE) |
| Zalecany wiek (min): | 3 lata |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.