ROYAL CANIN CCN MAXI JOINT CARE - sucha karma dla psa dorosłego - 10kg WYPRZEDAŻ
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Royal Canin
- Kod produktu:
- 3182550893701
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bez cukru: | Brak danych |
|---|---|
| Bez laktozy: | Brak danych |
| Bezglutenowe: | Brak danych |
| Białko: | 26% |
| Brak sztucznych barwników: | Brak danych |
| Brak sztucznych dodatków: | Brak danych |
| Dodatkowe cechy: | Wspomaganie stawów |
| Efekty zdrowotne: | Wzmacniające kości i stawy |
| Główny smak: | Kurczak |
| Kategoria: | Dla psa |
| Kategoria produktu: | Karma sucha |
| Popiół surowy: | 6,3% |
| Rasa psa: | Owczarek niemiecki, Border collie, Labrador Retriever, Dog, Rottweiler, Golden Retriever, Great Dane |
| Rodzaj opakowania: | Worek |
| Seria: | ROYAL CANIN Care Nutrition |
| Smak karmy: | Kurczak |
| Specyficzne potrzeby zwierzęcia: | Ochrona stawów |
| Waga produktu: | 10 kg |
| Wiek pupila: | Dorosły |
| Wiek zwierzęcia: | Dorosły |
| Wielkość rasy: | Duża rasa 25 - 45 kg |
| Włókna surowe: | 6,3% |
| Zakres wagowy: | 10 kg - 15,9 kg |
| Zawartość jodu: | 4,2 mg/kg |
| Zawartość manganu: | 55 mg/kg |
| Zawartość miedzi: | 13 mg/kg |
| Zawartość selenu: | 0,08 mg/kg |
| Zawartość tłuszczu: | 15% |
| Zawartość żelaza: | 42 mg/kg |
| Zawiera przeciwutleniacze: | Tak |
| Zawiera witaminy: | Witamina D3, Witamina A |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.