- Cechy Rodzaj hamulca: Nie Kolor produktu Biały Różowy Motyw: Psi Patrol Półka na bagaż: Nie Grupa docelowa: Child Minimalna wysokość dziecka: 88 cm Maksymalny wzrost dziecka: 105 cm Dedykowana płeć: Dziewczyna Maksymalne obciążenie: 20 kg Właściwe wykorzystanie: Asfalt
- Konstrukcja Produkt wstępnie zmontowany: Tak Liczba kół: 2 szt. Materiały Stal Plastik Typ kół: Piankowe Rozmiar kół: 10" Materiał kół: EVA foam
- Waga i rozmiary Wysokość siedziska (maks.): 42 cm Waga produktu: 3,5 kg Wymiary opakowania: 650 x 170 x 310 mm Wysokość siedziska (min.): 33 cm
Rowerek biegowy 10" TOIMSA TOI141 Psi Patrol Biały
210,40 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Thu, Apr 9
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- TOIMSA
- Kod produktu:
- TOI141 / 8422084001414
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Dedykowana płeć: | Dziewczyna |
|---|---|
| Domyślny: | N/A |
| Grupa docelowa: | Child |
| Kategoria: | Zabawki |
| Kolor produktu: | Biały, Różowy |
| Liczba kół: | 2 szt. |
| Maksymalne obciążenie: | 20 kg |
| Maksymalny wzrost dziecka: | 105 cm |
| Materiał kół: | EVA foam |
| Materiały: | Stal, Plastik |
| Minimalna wysokość dziecka: | 88 cm |
| Motyw: | Psi Patrol |
| Półka na bagaż: | Nie |
| Produkt wstępnie zmontowany: | Tak |
| Rodzaj hamulca: | Nie |
| Rozmiar kół: | 10" |
| Typ kół: | Piankowe |
| Waga produktu: | 3,5 kg |
| Właściwe wykorzystanie: | Asfalt |
| Wymiary opakowania: | 650 x 170 x 310 mm |
| Wysokość siedziska (maks.): | 42 cm |
| Wysokość siedziska (min.): | 33 cm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.