Rower treningowy Merach MR-621 BT&App, czarny WYPRZEDAŻ
Specyfikacja
| Antypoślizgowe nóżki: | Tak |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Czujniki styku pomiaru tętna: | Tak |
| Dedykowana aplikacja: | Zwift (Android, iOS, Mac, PC), Kinomap (Google Play/AppStore) |
| Dedykowana płeć: | Unisex |
| Ergonomiczny uchwyt: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 280 mm |
| Głębokość produktu: | 508 mm |
| Ilość uchwytów: | 2 |
| Kierunek pedałowania: | Przedni |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kolorowy wyświetlacz: | Nie |
| Liczba czujników: | 2 |
| Liczba poziomów oporu: | 8 |
| Lokalizacja czujnika: | W kierownicy |
| Maksymalna waga użytkownika: | 110 kg |
| Materiał obudowy: | Tworzywo sztuczne |
| Materiał ramy: | Stal |
| Monitorowanie aktywności: | Tak |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Oparcie: | Nie |
| Paski na nogi: | Tak |
| Pedały antypoślizgowe: | Tak |
| Regulowana siła oporu: | Tak |
| Regulowane siodełko: | Pionowy |
| Regulowany uchwyt: | Nie |
| Rodzaj opakowania: | Karton |
| System jazdy: | Pasek klinowy |
| System oporu: | Magnetyczny |
| Szerokość opakowania: | 795 mm |
| Szerokość produktu: | 885 mm |
| Typ kontroli: | Pokrętło |
| Typ obsługiwanych baterii: | 2 x AAA |
| Typ regulacji oporu: | Ręczny |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Uchwyt na butelkę: | Nie |
| Uchwyt na smartfon/tablet: | Tak |
| Waga koła zamachowego: | 3,5 kg |
| Waga produktu: | 20,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 24 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Właściwe wykorzystanie: | Trening mięśni/spalanie kalorii |
| Wymagany montaż: | Tak |
| Wyściełane siedzenie: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 550 mm |
| Wysokość produktu: | 1320 mm |
| Wyświetlone parametry treningu: | Czas, Dystans, Kalorie, Tętno, Prędkość |
| Zastosowanie: | Do użytku domowego |
| Zestaw do montażu: | Tak |
| Źródło zasilania: | Baterie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.