Rower spinningowy, stacjonarny, magnetyczny OVICX Q201B bluetooth&app
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- OVICX
- Kod produktu:
- Q2001B / 6971771029320
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Aplikacje sportowe: | Zwift, Kinomap |
|---|---|
| Bluetooth: | Tak |
| Ciężar koła zamachowego (kg): | 18 |
| Funkcje: | Ilość spalonych kalorii, Pomiar dystansu, Pomiar czasu |
| Głębokość (cm): | 132 |
| Głębokość opakowania: | 330 mm |
| Głębokość produktu: | 1320 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Maksymalna waga osoby ćwiczącej (kg): | 150 |
| Maksymalna waga użytkownika: | 150 kg |
| Mechanizm oporu: | Spinningowy |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Oparcie: | Nie |
| Oparcie stóp: | Z paskiem |
| Paski na nogi: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Bluetooth, Uchwyt na bidon, Kółka transportowe, Współpraca z aplikacjami mobilnymi, Uchwyt na smartfon/tablet |
| Prezentacja video: | https://youtu.be/S3-teqbfuCs |
| Regulacja wysokości uchwytu: | Tak |
| Regulacji kierownicy: | tak |
| Regulowana siła oporu: | Tak |
| Regulowane siodełko: | Pionowy/Poziomy |
| Siodełko: | tak |
| Stopnie oporu: | Tak |
| System jazdy: | Pasek klinowy |
| System oporu: | Magnetyczny |
| Szerokość (cm): | 52 |
| Szerokość opakowania: | 1140 mm |
| Szerokość produktu: | 520 mm |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Typ produktu: | Rower spiningowy |
| Typ regulacji oporu: | Ręczny |
| Uchwyt na smartfon/tablet: | Tak |
| Waga (kg): | 55 |
| Waga koła zamachowego: | 18 kg |
| Waga produktu: | 55 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 59,6 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wyściełane siedzenie: | Tak |
| Wysokość (cm): | 121 |
| Wysokość opakowania: | 965 mm |
| Wysokość produktu: | 1210 mm |
| Wyświetlacz: | nie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.