Rower spinningowy, stacjonarny, magnetyczny OVICX Q200C
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- OVICX
- Kod produktu:
- Q200C / 6971771029122
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Nie |
|---|---|
| Ciężar koła zamachowego (kg): | 6.5 |
| Czujniki styku pomiaru tętna: | Tak |
| Funkcje: | Ilość spalonych kalorii, Pomiar dystansu, Pomiar czasu, Pomiar prędkości |
| Głębokość (cm): | 113.6 |
| Głębokość opakowania: | 225 mm |
| Głębokość produktu: | 1136 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny, Szary |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 2 |
| Maksymalna waga osoby ćwiczącej (kg): | 110 |
| Maksymalna waga użytkownika: | 110 kg |
| Mechanizm oporu: | Magnetyczny |
| Monitor wydajności: | Tak |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Oparcie: | Nie |
| Oparcie stóp: | Z paskiem |
| Paski na nogi: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Uchwyt na smartfon, Czujniki styku pomiaru tętna |
| Prezentacja video: | https://www.youtube.com/watch?v=IdWl6uwxCkc |
| Prezentacja video 2: | https://youtu.be/nkWcbn6d2ig |
| Regulacja wysokości uchwytu: | Tak |
| Regulacji kierownicy: | tak |
| Regulowana siła oporu: | Tak |
| Regulowane siodełko: | Pionowy/Poziomy |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Siodełko: | tak |
| Stopnie oporu: | Regulacja |
| System jazdy: | Pasek klinowy |
| System oporu: | Magnetyczny |
| Szerokość (cm): | 57.2 |
| Szerokość opakowania: | 1040 mm |
| Szerokość produktu: | 572 mm |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Typ obsługiwanych baterii: | AAA |
| Typ produktu: | Rower spiningowy |
| Typ regulacji oporu: | Ręczny |
| Uchwyt na smartfon/tablet: | Tak |
| Waga (kg): | 37.2 |
| Waga koła zamachowego: | 6,5 kg |
| Waga produktu: | 37,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 41,7 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wyściełane siedzenie: | Tak |
| Wysokość (cm): | 110.7 |
| Wysokość opakowania: | 860 mm |
| Wysokość produktu: | 1107 mm |
| Wyświetlacz: | tak |
| Wyświetlone parametry treningu: | Prędkość, Cadence, Czas, Kalorie, Dystans |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.