Rower spinningowy MERACH SWAN, bluetooth&app, 32 poziomy oporu, biały
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- MERACH
- Kod produktu:
- SWAN spinning bike / 6971696056012
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bluetooth: | Tak |
|---|---|
| Głębokość opakowania: | 1100 mm |
| Głębokość produktu: | 1080 mm |
| Kółka transportowe: | Tak |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kontrola tętna (hrc): | Nie |
| Liczba poziomów oporu: | 32 |
| Maksymalna waga użytkownika: | 120 kg |
| Materiały: | Poliuretan, Stal emaliowana |
| Monitor wydajności: | Tak |
| Może być ręcznie używany: | Tak |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Obsługiwane aplikacje: | Kinomap, Zwift, Merach |
| Odtwarzacz mp3: | Nie |
| Oparcie: | Nie |
| Paski na nogi: | Tak |
| Podkładka antypoślizgowa: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Port usb: | Nie |
| Przesył danych dot. rytmu serca: | Bluetooth |
| Regulacja fotela: | Tak |
| Regulacja pochylenia uchwytu: | Nie |
| Regulacja wysokości uchwytu: | Tak |
| Regulowana siła oporu: | Tak |
| Regulowane oparcie: | Nie |
| Regulowane siodełko: | Pionowy |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| System jazdy: | Pasek klinowy |
| System oporu: | Elektromagnetyczny |
| Szerokość opakowania: | 890 mm |
| Szerokość produktu: | 620 mm |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Typ produktu: | Rower spiningowy |
| Typ regulacji oporu: | Ręczny |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Uchwyt na butelkę: | Nie |
| Uchwyt na smartfon/tablet: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Nie |
| Waga koła zamachowego: | 8 kg |
| Waga produktu: | 37 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 44 kg |
| Wbudowane głośniki: | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wi-fi: | Nie |
| Wymagany montaż: | Tak |
| Wyściełane siedzenie: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 340 mm |
| Wysokość produktu: | 1030 mm |
| Wyświetlone parametry treningu: | Czas, Prędkość, Dystans, Kalorie |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.