Rower elektryczny Huffy Everett+ 27,5" Matte Black
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- HUFFY
- Kod produktu:
- E4860WP / 0324470486042
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Akcesoria w zestawie: | Klucz do baterii, Pedały |
|---|---|
| Amortyzacja: | Brak |
| Błotniki: | Tak |
| Dedykowana płeć: | Męski |
| Dołączony akumulator: | Tak |
| Dołączony wyświetlacz: | Tak |
| Dzwonek rowerowy: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Liczba biegów: | 7 |
| Maksymalna prędkość: | 32 km/h |
| Maksymalne obciążenie: | 100 kg |
| Manetki: | S-Ride |
| Materiał ramy: | Aluminium |
| Moc silnika: | 350 W |
| Moc szczytowa: | 400 W |
| Moc znamionowa: | 250 W |
| Model przerzutki tylnej: | M200 |
| Możliwość złożenia: | Nie |
| Napięcie baterii: | 36 V |
| Narzędzia montażowe w zestawie: | Tak |
| Nazwa opony przedniej: | Kenda |
| Nazwa opony tylnej: | Kenda |
| Nóżka: | Tak |
| Okablowanie: | Wewnętrzne |
| Osłona łańcucha: | Tak |
| Oświetlenie: | Tak |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pojemność baterii: | 7,8 Ah, 280,8 Wh |
| Półka na bagaż: | Nie |
| Port usb: | Nie |
| Pozycja silnika: | Koło tylne |
| Przedni układ hamulcowy: | Hamulec tarczowy |
| Przerzutka tylna: | S-Ride |
| Regulowane siedzisko: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj hamulca: | Dysk |
| Rodzaj ramy: | High |
| Rozmiar koła: | 69,8 cm (27.5") |
| Rozmiar ramy: | 17" |
| Stopka: | Tak |
| Tylny układ hamulcowy: | Hamulec tarczowy |
| Waga (łącznie z baterią): | 21,5 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | LED |
| Wpis kodu pin: | Tak |
| Wyjmowana bateria: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.