- Cechy Motyw: Superman Kolor produktu Niebieski Czerwony Zalecany wiek (min): 4 lata Grupa docelowa: Child Właściwe wykorzystanie: Zewnętrzna Zalecany wiek (max): 6 lat Dedykowana płeć: Unisex Rodzaj hamulca: Hamulec przód i tył caliper Maksymalny wzrost dziecka: 117 cm Minimalna wysokość dziecka: 105 cm
- Konstrukcja Materiały Aluminium Stal Guma Elementy odblaskowe: Tak Materiał kół: Guma Liczba kół: 4 szt. Typ kół: Pompowane Produkt wstępnie zmontowany: Tak Błotniki: Tak Osłona łańcucha w zestawie: Tak Koła boczne: Tak Bidon z uchwytem: Tak Rozmiar kół: 14" Materiał felg: Aluminium
- Waga i rozmiary Wymiary opakowania: 840 x 220 x 460 mm Waga wraz z opakowaniem: 10 kg
Rower dzieciecy 14" TOIMSA TOI14912 Superman
659,25 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Thu, Apr 9
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- TOIMSA
- Kod produktu:
- TOI14912 / 8422084149123
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bidon z uchwytem: | Tak |
|---|---|
| Błotniki: | Tak |
| Dedykowana płeć: | Unisex |
| Domyślny: | N/A |
| Elementy odblaskowe: | Tak |
| Grupa docelowa: | Child |
| Kategoria: | Zabawki |
| Koła boczne: | Tak |
| Kolor produktu: | Czerwony, Niebieski |
| Liczba kół: | 4 szt. |
| Maksymalny wzrost dziecka: | 117 cm |
| Materiał felg: | Aluminium |
| Materiał kół: | Guma |
| Materiały: | Guma, Stal, Aluminium |
| Minimalna wysokość dziecka: | 105 cm |
| Motyw: | Superman |
| Osłona łańcucha w zestawie: | Tak |
| Produkt wstępnie zmontowany: | Tak |
| Rodzaj hamulca: | Hamulec przód i tył caliper |
| Rozmiar kół: | 14" |
| Sport: | Rower |
| Typ kół: | Pompowane |
| Waga wraz z opakowaniem: | 10 kg |
| Właściwe wykorzystanie: | Zewnętrzna |
| Wymiary opakowania: | 840 x 220 x 460 mm |
| Zalecany wiek (max): | 6 lat |
| Zalecany wiek (min): | 4 lata |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.