- CechyZalecany wiek (min): 3 lataRodzaj hamulca: Hamulec przedniMotyw: Psi PatrolKolor produktu: BiałyMaksymalny wzrost dziecka: 112 cmZalecany wiek (max): 5 latDedykowana płeć: DziewczynaWłaściwe wykorzystanie: ZewnętrznaMinimalna wysokość dziecka: 98 cmGrupa docelowa: Child
- KonstrukcjaTyp kół: PiankoweMateriałyStalPlastikMateriał felg: PlastikKoła boczne: TakOsłona łańcucha w zestawie: TakProdukt wstępnie zmontowany: TakRozmiar kół: 12”Koszyczek: TakMateriał kół: PiankaBłotniki: TakLiczba kół: 4 szt.
- Waga i rozmiaryWymiary opakowania: 740 x 200 x 440 mmWaga wraz z opakowaniem: 9 kg
Rower dzieciecy 12" TOIMSA TOI1181 Psi Patrol Biały
521,98 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Thu, Apr 9
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- TOIMSA
- Kod produktu:
- TOI1181 / 8422084011819
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Błotniki: | Tak |
|---|---|
| Dedykowana płeć: | Dziewczyna |
| Domyślny: | N/A |
| Grupa docelowa: | Child |
| Kategoria: | Akcesoria, Zabawki |
| Koła boczne: | Tak |
| Kolor: | Biały |
| Kolor produktu: | Biały |
| Koszyczek: | Tak |
| Liczba kół: | 4 szt. |
| Maksymalny wzrost dziecka: | 112 cm |
| Materiał felg: | Plastik |
| Materiał kół: | Pianka |
| Materiały: | Plastik, Stal |
| Minimalna wysokość dziecka: | 98 cm |
| Motyw: | Psi Patrol |
| Osłona łańcucha w zestawie: | Tak |
| Płeć: | Dzieci |
| Produkt wstępnie zmontowany: | Tak |
| Rodzaj hamulca: | Hamulec przedni |
| Rozmiar kół: | 12” |
| Sport: | Rower |
| Typ kół: | Piankowe |
| Waga wraz z opakowaniem: | 9 kg |
| Właściwe wykorzystanie: | Zewnętrzna |
| Wymiary opakowania: | 740 x 200 x 440 mm |
| Zalecany wiek (max): | 5 lat |
| Zalecany wiek (min): | 3 lata |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.