Robot sprzątający Roborock S8 Max Ultra czarny
Specyfikacja
| Automatyczny powrót do stacji bazowej: | Tak |
|---|---|
| Certyfikaty: | TUV |
| Funkcja programowania: | Tak |
| Głębokość produktu: | 350 mm |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Komunikaty głosowe: | Tak |
| Kształt: | Okrągły |
| Ładowanie akumulatora: | Tak |
| Liczba kół: | 3 szt. |
| Moc ssania: | 8000 Pa |
| Mycie na mokro: | Tak |
| Obsługa aplikacji mobilnych: | Tak |
| Pojemność baterii: | 5200 mAh |
| Posadzki: | Płytki, Dywan, Podłoga |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Samoczyszczący: | Tak |
| Szerokość produktu: | 353 mm |
| Typ nawigacji: | PreciSense®, LiDAR |
| Współpraca z amazon alexa: | Tak |
| Współpraca z apple siri: | Tak |
| Współpraca z google home: | Tak |
| Wykrywanie przeszkód: | Tak |
| Wymiary stacji bazowej: | 409 x 419 x 470 mm |
| Wysokość produktu: | 96 mm |
| Zawartość opakowania: | Instrukcja obsługi x 1, Stacja dokująca x 1, Robot x 1, Kabel zasilający x 1, Worek na kurz x 1, Ściereczka do mopowania x 1 |
| Zdalna obsługa za pomocą smartfona: | Tak |
| Zintegrowane czujniki: | Wysokości, Przeszkód |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.