Maszynka do mięsa Black+Decker BXMMA1000E 1000W
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- BLACK+DECKER
- Kod produktu:
- ES9150020B / 8432406150027
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Antypoślizgowe nóżki: | Tak |
|---|---|
| Bieg wsteczny: | Tak |
| Części wodoodporne: | Tak |
| Drobny ekran: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Materiał obudowy: | Stal nierdzewna |
| Metalowa, ziarnista wkład do mielenia (8mm): | Tak |
| Moc: | 1000 W |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| Podkładka antypoślizgowa: | Tak |
| Pojemnik na mięso: | Tak |
| Rozmiar otworów w płycie młynka: | 8 mm |
| Średni ekran: | Tak |
| Twardy ekran: | Tak |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.