Maszynka do mielenia BOSCH 500W Biały MFW3X14W
Specyfikacja
| Bieg wsteczny: | Tak |
|---|---|
| Budowa: | Metalowa komora mielenia, Obudowa: tworzywo sztuczne |
| Certyfikaty i normy: | CE |
| Chowanie przewodu: | Schowek na przewód |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Głębokość opakowania: | 572 mm |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość prędkości: | 1 |
| Kolor: | Biały |
| Kolor produktu: | Biały |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Maks. średnica otworów sitka (mm): | 8 |
| Maksymalna moc: | 2000 W |
| Maksymalna moc (w): | 2000 |
| Materiał wykonania: | Metal + plastik |
| Metalowa, ziarnista wkład do mielenia (8mm): | Tak |
| Minimalna średnica otworów (mm): | 2.7 |
| Moc: | 500 W |
| Moc (w): | 2000 |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-230 V |
| Osłonki wędliniarskie: | Tak |
| Rodzaj misy zasypowej: | Plastikowa |
| Rozmiar otworów w płycie młynka: | 8 mm |
| Szerokość opakowania: | 265 mm |
| Szerokość produktu: | 250 mm |
| Waga produktu: | 4,6 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 5,1 kg |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wsteczny bieg: | tak |
| Wydajność: | 2,5 kg/min |
| Wydajność (kg/min): | 2.5 |
| Wyposażenie: | Nasadka masarska, Szatkownica z 4 bębnami tnącymi, 3 sitka, Dokumentacja |
| Wysokość opakowania: | 392 mm |
| Wysokość produktu: | 230 mm |
| Zabezpieczenia: | Nóżki antypoślizgowe |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.