Maszynka do makaronu MARCATO Atlas 150
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- MARCATO
- Kod produktu:
- Atlas 150 / 8000011002057
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 200 mm |
|---|---|
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Chromowy |
| Maksymalna szerokość robocza: | 15 cm |
| Materiały: | Aluminium |
| Model: | Ręczna maszynka do makaronu |
| Najlepsze zastosowania: | Fettuccine, Lazania, Taglierini |
| Średnica cięcia (max): | 4,8 mm |
| Średnica cięcia (min): | 0,6 mm |
| Szerokość produktu: | 200 mm |
| Waga produktu: | 2,2 kg |
| Wysokość produktu: | 155 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.