Maszynka do makaronu GEFU PASTA PERFETTA NERO G-29401
772,37 zł
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Tue, May 19 - Fri, May 22
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- GEFU
- Kod produktu:
- G-29401 / 4006664294010
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Antypoślizgowe nóżki: | Tak |
|---|---|
| Długość produktu: | 199 mm |
| Grubość warstwy (max): | 3 mm |
| Grubość warstwy (min): | 0,2 mm |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiały: | Tworzywo sztuczne, Stal nierdzewna |
| Model: | Ręczna maszynka do makaronu |
| Najlepsze zastosowania: | Tagliolini, Tagliatelle, Lasagna |
| Napęd: | Korbkowy |
| Szerokość produktu: | 198 mm |
| Waga produktu: | 2,6 kg |
| Wysokość produktu: | 144 mm |
| Zacisk zabezpieczający: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.