Maszynka do makaronu czarna GEFU PASTA PERFETTA G-89426
241,87 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Apr 6 - Tue, Apr 7
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- GEFU
- Kod produktu:
- G-89426 / 4006664894265
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Antypoślizgowe nóżki: | Tak |
|---|---|
| Długość produktu: | 200 mm |
| Grubość warstwy (max): | 3 mm |
| Grubość warstwy (min): | 0,2 mm |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Materiały: | Stal nierdzewna, Tworzywo sztuczne |
| Model: | Ręczna maszynka do makaronu |
| Najlepsze zastosowania: | Tagliolini, Tagliatelle, Lasagna |
| Napęd: | Korbkowy |
| Szerokość produktu: | 205 mm |
| Waga produktu: | 2,7 kg |
| Wysokość produktu: | 155 mm |
| Zacisk zabezpieczający: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.