Maszyna do szycia Redstar R10S
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Husqvarna
- Kod produktu:
- 5907690126193 / 5907690126193
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bieg wsteczny: | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia: | Olej, Stopka uniwersalna, Wkrętak, Stopka do guzików, Rozrusznik nożny, Stopka do wszywania zamków błyskawicznych, Obcinacz, Stopka do dziurek do guzików, Igły |
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Głębokość produktu: | 300 mm |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba wzorów ściegów: | 21 |
| Model: | Mechaniczny |
| Oświetlenie led: | Tak |
| Pedał sterowania nożnego: | Tak |
| Pokrowiec: | Tak |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Szerokość produktu: | 440 mm |
| Typ ekranu: | N |
| Typ zasilacza: | Prąd elektryczny |
| Waga produktu: | 5,6 kg |
| Wolne ramię: | Tak |
| Wysokość produktu: | 240 mm |
| Zakres regulacji długości ściegów: | 0-4 mm |
| Zakres regulacji szerokości ściegów: | 0-5 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.