Maszyna do szycia ŁUCZNIK Polonia 2018
573,95 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, May 18 - Tue, May 19
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Łucznik
- Kod produktu:
- Polonia 2018 / 5902022183103
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne obcinanie nici: | nie |
|---|---|
| Automatyczny nawlekacz nitki: | Tak |
| Autonawlekacz igły: | tak |
| Budowa: | Oświetlenie, Wbudowany nożyk do nici, Plastikowa obudowa |
| Chwytacz: | Wahadłowy |
| Długość maksymalna (mm): | 4 |
| Długość szwów: | 4 mm |
| Elastyczne: | tak |
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Głębokość produktu: | 165 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość ściegów: | 22 |
| Ilość stopek: | 4 |
| Kolor: | Biało-czerwony |
| Kolor produktu: | Biały |
| Kryte: | tak |
| Liczba programów: | 22 |
| Materiał obudowy: | Polichlorek winylu (PVC) |
| Moc: | 70 W |
| Obszywanie dziurek: | 4-stopniowe |
| Obudowa: | Pokrowiec |
| Owerlokowe: | tak |
| Pozostałe parametry: | Moc: 70W |
| Pozycjonowanie igły: | nie |
| Przyszywanie guzików: | tak |
| Realizacja gwarancji: | Gwarancja realizowana przez producenta |
| Regulacja długości: | tak |
| Regulacja docisku: | nie |
| Regulacja szerokości: | nie |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Regulowana pozycja igły: | Nie |
| Rodzaje ściegów: | Zygzakowy, Prosty |
| Rodzaje stopek: | Do zamków, Uniwersalna, Do dziurek, Do guzików |
| Schowek na akcesoria: | Tak |
| Szerokość produktu: | 365 mm |
| Szycie podwójną igłą: | tak |
| Szycie wstecz: | tak |
| Typ dziurki guzika: | Czterostopniowy |
| Uchwyty do przenoszenia: | Tak |
| Waga (kg): | 5.2 |
| Waga produktu: | 5,2 kg |
| Wbudowane czcionki: | nie |
| Wbudowane światło: | Tak |
| Wolne ramię: | Tak |
| Wyposażenie: | Igły, Płytka zakrywająca transporter, Oliwiarka, Prowadnik do pikowania, Trzpień szpulki, Wkrętak, Prujka + miotełka, Podkładka do stabilizacji szpulek, 3 szpulki |
| Wysokie podnoszenie: | tak |
| Wysokość produktu: | 270 mm |
| Wyświetlacz: | nie |
| Zastosowanie: | Wszywanie suwaków, Cerowanie, Pikowanie, Obszywanie dziurek, Szycie dekoracyjne, Reperacje, Niewidoczne podszywanie brzegów, Obrębianie i zszywanie tkaniny |
| Zatrzaskowe mocowanie: | tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.