Maszyna do szycia ŁUCZNIK Mia
592,02 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, May 25 - Wed, May 27
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Łucznik
- Kod produktu:
- Mia / 5902022184445
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne obcinanie nici: | Nie |
|---|---|
| Automatyczny nawlekacz nitki: | Nie |
| Chwytacz: | Wahadłowy |
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Głębokość produktu: | 170 mm |
| Ilość igieł w zestawie: | 3 |
| Kolor produktu: | Różowy |
| Liczba szpul: | 3 szt. |
| Liczba wzorów ściegów: | 38 |
| Materiał obudowy: | Poliwęglan (PC) |
| Moc: | 70 W |
| Mocowanie stopek: | System MATIC |
| Model: | Półautomatyczna maszyna do szycia |
| Napięcie: | 220 -240 V |
| Oliwiarka w zestawie: | Tak |
| Oświetlenie led: | Tak |
| Pedał sterowania nożnego: | Tak |
| Pokrowiec do przechowywania: | Tak |
| Regulacja docisku stopki: | Nie |
| Regulacja naprężenia nici: | 0 - 9 |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Schowek na akcesoria: | Tak |
| Śrubokręt w zestawie: | Tak |
| Stopki w zestawie: | Do przyszywania guzików, Uniwersalna, Do wyszywania zamków, Do obszywania dziurki na guzik |
| Szerokość produktu: | 415 mm |
| Szerokość szwu: | 5 mm |
| Szpulka: | Tak |
| Szycie podwójną igłą: | Tak |
| Typ dziurki guzika: | Czterostopniowy |
| Typ kontroli: | Przycisk, obrotowy |
| Uchwyt do przenoszenia: | Tak |
| Waga produktu: | 6,2 kg |
| Wolne ramię: | Tak |
| Wysokość produktu: | 300 mm |
| Zakres regulacji długości ściegów: | 0-4 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.