Maszyna do szycia Janome 415
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Janome
- Kod produktu:
- 4933621704032 / 4933621704032
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bieg wsteczny: | Tak |
|---|---|
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia: | Stopka uniwersalna, Stopka do obszywania dziurek, Rozpruwacz, Stopka do wszywania zamków błyskawicznych, Stopka do swobodnego haftowania, Igły |
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Głębokość produktu: | 170 mm |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba wzorów ściegów: | 15 |
| Model: | Mechaniczny |
| Oświetlenie led: | Tak |
| Pedał sterowania nożnego: | Tak |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Śrubokręt w zestawie: | Tak |
| Szerokość produktu: | 380 mm |
| Szerokość szwu: | 5 mm |
| Typ ekranu: | Nie |
| Typ zasilacza: | Prąd elektryczny |
| Waga produktu: | 7,1 kg |
| Walizka: | Tak |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.