Maszyna do szycia Janome 1522 DG Ciemnoszara
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Janome
- Kod produktu:
- JANOME 1522 DG / 4933621710750
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Długość ramienia od igielnicy: | 17 cm |
|---|---|
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Głębokość opakowania: | 280 mm |
| Głębokość produktu: | 170 mm |
| Kolor produktu: | Ciemnoszary |
| Liczba stopek w zestawie: | 6 |
| Liczba wzorów ściegów: | 25 |
| Manualny obcinacz nitek: | Tak |
| Mocowanie stopek: | System MATIC |
| Model: | Automatyczna maszyna do szycia |
| Nawlekacz igły: | Manualny |
| Oświetlenie led: | Tak |
| Pedał sterowania nożnego: | Nie |
| Pobór mocy: | 60 W |
| Pokrowiec: | Tak |
| Prędkość szycia: | 860 RPM |
| Przeplot: | Dolny |
| Regulacja docisku stopki: | Tak |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Schowek na akcesoria: | Zintegrowany |
| System igieł: | 130/705 H |
| Szerokość opakowania: | 490 mm |
| Szerokość produktu: | 410 mm |
| Szpulownik: | Wbudowany |
| Szycie podwójną igłą: | Tak |
| Szycie wstecz: | Tak |
| Waga produktu: | 6,5 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 8,5 kg |
| Wolne ramię: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 345 mm |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
| Zakres regulacji długości ściegów: | 1-4 mm |
| Zakres regulacji szerokości ściegów: | 1-5 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.