Maszyna do szycia Husqvarna Viking H Class E20
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Husqvarna
- Kod produktu:
- H Class E20 / 7393033079000
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bieg wsteczny: | Tak |
|---|---|
| Długość szwów: | 4 mm |
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia: | Igły, Stopka do swobodnego haftowania, Stopka do wszywania zamków błyskawicznych, Przecinak do szwów, Stopka do ściegu satynowego, Stopka do ściegu ślepego, Stopka do pikowania, Stopka do dziurek do guzików, Stopka uniwersalna, Stopka do cerowania |
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba wzorów ściegów: | 32 |
| Model: | Mechaniczny |
| Pedał sterowania nożnego: | Tak |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Śrubokręt w zestawie: | Tak |
| Szerokość szwu: | 0 - 5 mm |
| Typ zasilacza: | Prąd elektryczny |
| Waga produktu: | 7 kg |
| Wolne ramię: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.