Maszyna do szycia Husqvarna Viking H Class E10
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Husqvarna
- Kod produktu:
- H Class E10 / 7393033078713
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bieg wsteczny: | Tak |
|---|---|
| Długość szwów: | 4 mm |
| Dołączone akcesoria do maszyny do szycia: | Stopka do ściegu satynowego, Stopka uniwersalna, Stopka do ściegu krytego, Stopka do pikowania, Igły, Przecinak do szwów, Stopka do dziurek do guzików, Stopka do wszywania zamków błyskawicznych |
| Funkcje maszyny do szycia: | Szycie |
| Głębokość produktu: | 160 mm |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba wzorów ściegów: | 21 |
| Model: | Mechaniczny |
| Oświetlenie led: | Tak |
| Pedał sterowania nożnego: | Tak |
| Regulowana długość ściegu: | Tak |
| Śrubokręt w zestawie: | Tak |
| Szerokość produktu: | 360 mm |
| Szerokość szwu: | 5 mm |
| Typ ekranu: | Nie |
| Typ zasilacza: | Prąd elektryczny |
| Waga produktu: | 5,8 kg |
| Wolne ramię: | Tak |
| Wysokość produktu: | 290 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.