Masażer ręczny Therabody Theragun Pro Gen 5 czarny
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Therabody
- Kod produktu:
- 0810036058940
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Baterie w zestawie: | Tak |
|---|---|
| Czas ładowania: | 1,25 g |
| Głębokość produktu: | 180 mm |
| Ilość prędkości: | 5 |
| Kolor produktu: | Niebieski, Czarny |
| Łatwość czyszczenia: | Tak |
| Łatwość obsługi: | Tak |
| Liczba głowic/końcówek: | 6 głowic(e) |
| Liczba obsługiwanych baterii: | 2 |
| Rodzaj zasilania: | Bateria |
| Szerokość produktu: | 255 mm |
| Szybkość obrotowa: | 2400 RPM |
| Typ ekranu: | OLED |
| Typ obsługiwanych baterii: | Lithium-ion |
| Uchwyt(y): | Tak |
| Waga produktu: | 1,3 kg |
| Właściwe wykorzystanie: | Uniwersalne |
| Wysokość produktu: | 76 mm |
| Żywotność baterii: | 150 min |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.