Luneta obserwacyjna DISCOVERY Range 60
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Levenhuk
- Kod produktu:
- 77805 / 0785104922143
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Futerał ochronny: | Tak |
|---|---|
| Głębokość opakowania: | 185 mm |
| Instrukcja obsługi: | Tak |
| Karta gwarancyjna: | Tak |
| Kolor produktu: | Czarny, Zielony |
| Kompensacja dioptrii (±): | 4 |
| Najmniejsza odległość ogniskowa: | 10 m |
| Pokrycie soczewek: | Pełne pokrycie wielowarstwowe(FMC) |
| Pole widzenia (przy 1000 m): | 36 – 17 m |
| Powiekszenie: | 20 – 60x |
| Rzeczywiste pole widzenia: | 2,1 – 1° |
| Średnica obiektywna: | 6 cm |
| Szerokość opakowania: | 390 mm |
| Szmatka do czyszczenia: | Tak |
| Waga wraz z opakowaniem: | 1,36 kg |
| Wodoodporność: | Nie |
| Wsparcie dla montażu na tripodzie: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 115 mm |
| Załączony statyw: | Tak |
| Zaślepki: | Tak |
| Źrenica wyjściowa: | 3 – 1 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.