Łuk bloczkowy Poe Lang EK BUSTER czarny 15-29 lb CO-034BXS
Specyfikacja
| Długość (cm): | (długość strzały) 7" |
|---|---|
| Długość produktu: | 635 mm |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Maksymalna siła: | (naciągu) 12-29 Ibs |
| Materiały: | Aluminium |
| Typ mocowania: | Śruby |
| Typ produktu: | łuk bloczkowy |
| Waga produktu: | 726 g |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.