Loki jak marzenie! Lokówka z profesjonalną powłoką CERAMIC, która zapewnia włosom niezbędną ochronę, jest bardzo trwała oraz utrzymuje temperaturę na całej powierzchni podczas całej stylizacji. Lokówka ma średnicę 32 mm ze złotą powłoką ceramiczną i ma 3 zakresy temperatury. Posiada wyświetlacz LED oraz automatyczny system wyłączania.
Lokówka stożkowa do włosów Babyliss C454E 36W; kolor czarny
147,88 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, Jun 1 - Wed, Jun 3
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- duża ilość
- Producent:
- Babyliss
- Kod produktu:
- C454E / 3030050153675
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie po: | 60 min |
|---|---|
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Budowa: | Ergonomiczny uchwyt, Nienagrzewająca się końcówka |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Czas rozgrzewania: | 40 s |
| Diody led: | Tak |
| Długość brutto palety: | 120 cm |
| Długość przewodu: | 2,5 m |
| Długość przewodu (m): | 2.5 |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej): | 270 mm |
| Dołączona rękawica żaroodporna: | Tak |
| Etui podróżne: | Nie |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Głębokość opakowania: | 70 mm |
| Głębokość palety netto: | 120 cm |
| Głębokość produktu: | 25 mm |
| Grzebień: | Nie |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość: | 1 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ilość ustawień ciepła: | 6 |
| Kolor: | Różowe złoto-czarny |
| Kolor led: | Biały |
| Kolor produktu: | Różowy, Czarny |
| Kraj pochodzenia: | Chiny |
| Lampka kontrolna: | Tak |
| Mata grzewcza: | Tak |
| Materiał płyty: | Ceramika |
| Model: | Lokówka |
| Nienagrzewająca się końcówka: | Nie |
| Obrotowa podstawa: | Tak |
| Obrotowe podłączenie przewodu: | tak |
| Paleta gtin (ean / upc): | 43030050153673 |
| Podręcznik użytkownika: | Tak |
| Pojemność brutto palety: | 2015 dm³ |
| Pojemność skrzyni (zewnętrznej): | 255 cm³ |
| Pokrowiec: | Nie |
| Powłoka ceramiczna: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Wykończenie kwarcowo-ceramiczne, Długi element grzewczy |
| Produkt niebezpieczny dla środowiska: | Nie |
| Produktów na palecie: | 378 szt. |
| Produkty na warstwę palety: | 54 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej): | 6 szt. |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Regulacja temperatury: | 6 stopni |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Rodzaj baterii: | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaje nasadek: | Lokówka: stożkowa |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę: | 63 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety: | 9 szt. |
| Średnica rurki: | 2,5 cm |
| Średnica szczotki (max): | 2,5 cm |
| Średnica szczotki (min): | 1,3 cm |
| Stacja dokująca uwzględniona: | Nie |
| Szerokość brutto palety: | 80 cm |
| Szerokość opakowania: | 375 mm |
| Szerokość palety netto: | 80 cm |
| Szerokość produktu: | 343 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej): | 231 mm |
| Szybkie nagrzewanie: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Temperatura (maks): | 210 °C |
| Temperatura (min): | 160 °C |
| Uchwyt do zawieszania: | nie |
| Uchwyt/podstawka: | Nie |
| W opakowaniu zbiorczym gtin (ean / upc): | 33030050153676 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej): | 2,43 kg |
| Waga brutto palety: | 259,9 kg |
| Waga produktu: | 210 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 658 g |
| Walizka: | Nie |
| Warstwy na paletę: | 7 szt. |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wskaźnik temperatury: | Tak |
| Wyposażenie: | Rękawiczka ochronna, Mata termoizolująca, Dokumentacja |
| Wysokość brutto palety: | 2,1 m |
| Wysokość opakowania: | 130 mm |
| Wysokość palety netto: | 195,6 cm |
| Wysokość produktu: | 29 mm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej): | 396 mm |
| Wytwarzanie pary: | nie |
| Zakręcanie włosów: | Tak |
| Zakres temperatur (st. c): | Maks. 210 st. C |
| Zaślepki: | Nie |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.