Lokówka ROWENTA CF 3460
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
|---|---|
| Automatyczne wyłączenie: | tak |
| Bezprzewodowy: | Nie |
| Budowa: | Wyświetlacz LCD, Powłoka: kaszmirowo-keratynowa |
| Czas osiągnięcia 100°c: | 45 s |
| Czas rozgrzewania: | 45 s |
| Długość przewodu: | 1,8 m |
| Długość przewodu (m): | 1.8 |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Głębokość opakowania: | 373 mm |
| Głębokość produktu: | 335 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Ilość: | 1 |
| Ilość ustawień ciepła: | 8 |
| Kolor: | Biały-róż cynamonowy |
| Kolor produktu: | Biały, Różowy, Czarny |
| Liczba ustawień temperatury: | 8 |
| Model: | Lokówka |
| Możliwość zawieszenia: | Tak |
| Napięcie wejściowe ac: | 110 - 240 V |
| Obrotowe podłączenie przewodu: | tak |
| Obrotowe połączenie przewodu: | Tak |
| Pozostałe parametry: | Zimna końcówka, Elektroniczna kontrola czasu, Napięcie: 110-240 V, Blokowanie ustawień, Szybkie nagrzewanie: 45 s, Sygnał informujący o zakończeniu procesu kręcenia |
| Regulacja temperatury: | 8 stopni |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Rodzaje nasadek: | Lokówka: 25 mm |
| Średnica rurki: | 2,5 cm |
| Szerokość opakowania: | 150 mm |
| Szerokość produktu: | 48 mm |
| Technologia: | Ciepły |
| Teksturyzacja włosów: | Tak |
| Temperatura (maks): | 200 °C |
| Temperatura (min): | 130 °C |
| Tworzywo elementu grzejącego: | Aluminium |
| Typ wtyczki zasilającej: | Typu C |
| Typ wyświetlacza: | LCD |
| Uchwyt do zawieszania: | tak |
| Waga produktu: | 550 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 632 g |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wieszak typ: | Oczko do wieszania |
| Wskaźnik ciepła: | Tak |
| Wyposażenie: | Dokumentacja |
| Wysokość opakowania: | 52 mm |
| Wysokość produktu: | 37 mm |
| Wytwarzanie pary: | nie |
| Zabezpieczenia: | tak |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem: | Tak |
| Zakręcanie włosów: | Tak |
| Zakres temperatur (st. c): | 130 - 200 st. C |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.