Lokówka BABYLISS 2523PE
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Babyliss
- Kod produktu:
- 2523PE / 3030050173345
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Automatyczne wyłączanie zasilania: | Tak |
|---|---|
| Ceramiczny promiennik podczerwieni: | Tak |
| Czas curlingu: | 5, 8 |
| Funkcja jonizacji: | Nie |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Ilość ustawień ciepła: | 30 |
| Kolor produktu: | Różowy |
| Kształt lokówki: | W kształcie stożka |
| Materiał płyty: | Ceramika |
| Model: | Lokówka |
| Odpowiedni do długości włosów: | Długie, Średni |
| Odpowiedni do rodzaju włosów: | Do wszystkich rodzajów |
| Prostowanie włosów: | Nie |
| Regulowany termostat: | Tak |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Średnica rurki: | 2,5 cm |
| Suszenie włosów: | Tak |
| Technologia: | Ciepły |
| Teksturyzacja włosów: | Tak |
| Temperatura (maks): | 210 °C |
| Temperatura (min): | 150 °C |
| Typ kontroli: | Obrotowy |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Zakręcanie włosów: | Tak |
| Źródło zasilania: | Prąd przemienny |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.