TAT240 to bateryjny lokalizator GNSS z łącznością 4G LTE Cat 1 i Bluetooth LE, przeznaczony do śledzenia i zabezpieczania zasobów (np. przyczep, kontenerów i ładunków) bez podłączania do instalacji zasilającej. Zastosowano montaż magnetyczny oraz funkcję tamper detection do wykrywania prób manipulacji, a obudowa IP68 wspiera pracę w trudnych warunkach zewnętrznych. Zasilanie realizowane jest z baterii 2200 mAh Li-SOCl2.
LOKALIZATOR GPS TAT240 Teltonika
557,43 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Tue, May 12 - Fri, May 15
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Teltonika
- Kod produktu:
- TAT240 / 4779027310725
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czułość odbiornika: | -165 dBm |
|---|---|
| Dokładność pomiaru: | < 2.5 m CEP |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa kart sim: | micro SIM |
| Producent / marka: | Teltonika |
| Tryby pracy: | Konfigurowalne raportowanie pozycji urządzenia okresowo, na podstawie harmonogramu i/lub zdarzeń: przemieszczenie, wykrycie ruchu, wyzwolenie zabezpieczenia sabotażowego, zmiana wartości na zewnętrznych czujnikachMożliwość skorzystania z fabrycznie zaprogramowanych scenariuszy powiadamiania: Rozszerzone wykrywanie sabotażu, Wybudzanie przez akcelerometr, GNSS, Obsługa czujników Bluetooth® LE, Tryb odzyskiwania, Okresowe śledzenie podczas postoju / podczas ruchu, Harmonogram z obsługą stref czasowych, Śledzenie zapasowe, Nawigacja statyczna, Wykrywanie utraty czujników Bluetooth® LE |
| Waga: | 0.21 kg |
| Wybrane funkcje: | Obsługiwane standardy łączności GNSS: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU Konfiguracja i aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem aplikacji na PC (przez USB lub Bluetooth) oraz przez sieć GSM (SMS, komendy GPRS); aktualizacje FOTA (Firmware Over The Air) Współpraca ze znacznikami Teltonika EYE Sensor oraz EYE Beacon oraz uniwersalnymi czujnikami Bluetooth LE |
| Wymiary: | 77.5 x 61.5 x 27.5 mm |
| Zakres częstotliwości pracy: | 800 MHz / 850 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 1900 MHz |
| Zasilanie: | Wbudowane baterie : 2 x Li-SOCl2 3.6 V / 1100 mAh |
| Zastosowanie: | Lokalizacja urządzenia za pomocą GPS, Współpraca ze znacznikami Teltonika EYE Sensor oraz EYE Beacon oraz uniwersalnymi czujnikami Bluetooth LE |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.