FTC927BPAB01 to zaawansowany lokalizator GPS 4G LTE wyposażony w funkcję dead reckoning, która utrzymuje ciągłość śledzenia nawet przy utracie sygnału GNSS, np. w tunelach czy parkingach podziemnych. Obsługa wielu systemów GNSS oraz nawet 41 satelitów zapewnia wysoką dokładność pozycjonowania, a Bluetooth 5.4 umożliwia współpracę z beaconami i czujnikami do monitorowania parametrów otoczenia. Urządzenie oferuje rozbudowane funkcje telematyczne, takie jak detekcja kolizji, geofencing czy analiza stylu jazdy, oraz zoptymalizowane tryby uśpienia ograniczające zużycie energii
LOKALIZATOR GPS FTC927BPAB01 Teltonika
321,78 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Tue, May 12 - Fri, May 15
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Teltonika
- Kod produktu:
- FTC927BPAB01 / 4779027310947
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czułość odbiornika: | -165 dBm |
|---|---|
| Dokładność pomiaru: | < 1.8 m CEP |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 65 % ± 20 % (bez kondensacji) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa kart sim: | nano SIM |
| Producent / marka: | Teltonika |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C (Z akumulatorem) -30 °C ... 85 °C (bez akumulatora) |
| Waga: | 0.065 kg |
| Wybrane funkcje: | Obsługiwane standardy łączności GNSS: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU Konfiguracja i aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem aplikacji na PC (przez USB lub Bluetooth) oraz przez sieć GSM (SMS, komendy GPRS); aktualizacje FOTA (Firmware Over The Air) Czas połączenia z satelitami: ciepły start (przybliżone informacje o położeniu, dokładny czas) < 25 s; gorący start (po krótkiej utracie sygnału np. w tunelu) < 1 s Współpraca z zewnętrznymi czujnikami poprzez interfejsy analogowy, cyfrowy, oraz Bluetooth Wykrywanie kolizji z pomocą wbudowanego akcelerometru Wbudowany akumulator Li-Ion : 3.7 V / 170 mAh |
| Wymiary: | 93 x 43 x 12.5 mm |
| Zakres częstotliwości pracy: | 2G : B2/B3/B5/B8 4G LTE : B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Zasilanie: | 10 ... 30 V DC |
| Zastosowanie: | Lokalizacja urządzenia za pomocą GPS, Odczyt i przekazanie użytkownikowi informacji z wejść modułu, sterowanie urządzeniami za pomocą wyjścia modułu |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.