FTC921RCU801 to nowoczesny lokalizator GPS 4G LTE zaprojektowany do zastosowań flotowych i e-mobility, oferujący zwiększoną dokładność pozycjonowania dzięki obsłudze wielu systemów GNSS i nawet 41 widocznych satelitów. Urządzenie pracuje w szerokim zakresie napięcia 10–90 V, co umożliwia instalację w pojazdach elektrycznych, takich jak e-motocykle, a zoptymalizowane tryby uśpienia ograniczają zużycie energii. Platforma FT oraz funkcje telematyczne, takie jak detekcja kolizji, geofencing czy wykrywanie zagłuszania, czynią go zaawansowanym rozwiązaniem do monitoringu pojazdów
LOKALIZATOR GPS FTC921RCU801 Teltonika
290,68 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Tue, May 12 - Fri, May 15
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Teltonika
- Kod produktu:
- FTC921RCU801 / 4779027310664
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czułość odbiornika: | -165 dBm |
|---|---|
| Dokładność pomiaru: | < 1.8 m CEP |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 65 % ± 20 % (bez kondensacji) |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa kart sim: | nano SIM |
| Producent / marka: | Teltonika |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 45 °C (Z akumulatorem) -30 °C ... 85 °C (bez akumulatora) |
| Waga: | 0.065 kg |
| Wybrane funkcje: | Obsługiwane standardy łączności GNSS: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU Konfiguracja i aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem aplikacji na PC (przez USB) oraz przez sieć GSM (SMS, komendy GPRS); aktualizacje FOTA (Firmware Over The Air) Czas połączenia z satelitami: ciepły start (przybliżone informacje o położeniu, dokładny czas) < 25 s; gorący start (po krótkiej utracie sygnału np. w tunelu) < 1 s Współpraca z zewnętrznymi czujnikami poprzez interfejsy analogowy oraz cyfrowy Wykrywanie kolizji z pomocą wbudowanego akcelerometru Wbudowany akumulator Li-Ion : 3.7 V / 170 mAh |
| Wymiary: | 93 x 43 x 12.5 mm |
| Zakres częstotliwości pracy: | 2G : B2/B3/B5/B8 4G LTE : B1/B3/B5/B7/B8/B20/B28 |
| Zasilanie: | 10 ... 90 V DC |
| Zastosowanie: | Lokalizacja urządzenia za pomocą GPS, Odczyt i przekazanie użytkownikowi informacji z wejść modułu, sterowanie urządzeniami za pomocą wyjścia modułu |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.