Teltonika FMC650 to lokalizator GPS z łącznością 4G LTE Cat 1 i zewnętrznymi antenami, przeznaczony do zastosowań zaawansowanych z podtrzymaniem zasilania z baterii 550 mAh (Ni-MH, 8.4 V). Zastosowano oddzielny moduł GNSS L1 + L5, a obsługa tachografu obejmuje zdalny download plików DDD oraz odczyt danych na żywo przez K-Line / Tacho CAN / FMS. Do integracji dostępne są m.in. 2x RS232, 1x RS485, CAN J1939 (2 kanały), CAN J1708, wejścia/wyjścia oraz pamięć 16 MB flash i microSD do 32 GB; łączność wspierają Dual Nano SIM lub eSIM oraz Bluetooth LE 5.2.
LOKALIZATOR GPS FMC650 Teltonika
685,76 zł
Wysyłka z magazynu: D4
Przewidywana wysyłka: Tue, May 12 - Fri, May 15
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Teltonika
- Kod produktu:
- FMC650 / 4779027310275
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Czułość odbiornika: | -165 dBm |
|---|---|
| Dokładność pomiaru: | < 2.5 m CEP |
| Gniazdo karty pamięci: | Obsługa kart microSD - max. 32 GB |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Obsługa kart sim: | 2 x micro SIM / eSIM |
| Producent / marka: | Teltonika |
| Tryby pracy: | W pełni konfigurowalne aktualizacje danych o położeniu i stanie pojazdu w zależności od preferencji użytkownika - na podstawie czasu, przebytego dystansu, zmiany prędkości, zmiany kierunku, danych z akcelerometru, danych z interfejsu CAN itd.Możliwość skorzystania z fabrycznie zaprogramowanych scenariuszy powiadamiania: eco-driving / analiza stylu jazdy, wykrywanie przekroczenia prędkości, wykrywanie zagłuszania, szacowanie zużycia paliwa GNSS, sterowanie wyjściem DOUT poprzez połączenie telefoniczne, wykrywanie nadmiernej pracy na biegu jałowym, immobilizer, powiadomienie o odczycie iButton, wykrywanie odłączenia, wykrywanie holowania, wykrywanie kolizji/wypadku, automatyczny geofencing (strefy), ręczny geofencing (strefy), Trip6 |
| Waga: | 0.19 kg |
| Wybrane funkcje: | 2 x Interfejs do połączenia z magistralą CAN pojazdu Zewnętrzne anteny dookólne : 1 x GNSS, 1 x LTE Obsługiwane standardy łączności GNSS: GPS, GLONASS, GALILEO, BEIDOU, QZSS, AGPS Konfiguracja i aktualizacje oprogramowania za pośrednictwem aplikacji na PC (przez USB lub Bluetooth) oraz przez sieć GSM (SMS, komendy GPRS); aktualizacje FOTA (Firmware Over The Air) Magistrala 1-wire Czas połączenia z satelitami: zimny start (brak informacji o położeniu i czasie) < 35 s; ciepły start (przybliżone informacje o położeniu, dokładny czas) < 25 s; gorący start (po krótkiej utracie sygnału np. w tunelu) < 1 s Współpraca z zewnętrznymi czujnikami poprzez interfejsy analogowe, cyfrowe, 1-wire oraz Bluetooth Współpraca z tachografami za pośrednictwem Tacho CAN, K-Line lub FMS Dodatkowe interfejsy komunikacyjne: RS-232, RS-485, J1939, K-line Połączenie ze stacyjką Wbudowany akumulator Ni-MH : 8.4 V / 550 mAh |
| Wymiary: | 105 x 78 x 29 mm |
| Zakres częstotliwości pracy: | 800 MHz / 900 MHz / 1800 MHz / 2100 MHz / 2600 MHz |
| Zasilanie: | 8 ... 32 V DC |
| Zastosowanie: | Lokalizacja urządzenia za pomocą GPS, Odczyt i przekazanie użytkownikowi informacji z szyny CAN |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.