Lodówka WHIRLPOOL W4D7 XC21 srebrna chłodziarka Side by Side, zamrażarka szuflady
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Whirlpool
- Kod produktu:
- W4D7 XC21 / 8003437644603
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Alarm awarii: | Nie |
|---|---|
| Alarm otwartych drzwi: | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Automatyczne rozmrażanie (zamrażarka): | Tak |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Długość przewodu: | 2,2 m |
| Dwustronne drzwi: | Tak |
| Funcja szybkiego zamrażania: | Tak |
| Głębokość produktu: | 780 mm |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | F |
| Kolor produktu: | Srebrny |
| Komora fresh zone: | Tak |
| Liczba kompresorów: | 1 |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Liczba półek w zamrażarce: | 2 |
| Liczba wyjmowalnych półek: | 3 |
| Maszyna do lodu: | Nie |
| Materiał półek: | Szkło |
| Napięcie wejściowe ac: | 220-240 V |
| No frost (lodówka): | Tak |
| No frost (zamrażarka): | Tak |
| Oświetlenie wewnątrz lodówki: | Tak |
| Palety na kostki lodu: | Tak |
| Pojemność lodówki brutto: | 314 l |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 156 l |
| Poziom hałasu: | 41 dB |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 6 |
| Regulowane nóżki: | Tak |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| Sterowanie elektroniczne: | Tak |
| Szerokość produktu: | 700 mm |
| Tryb klimatu: | N-T |
| Typ lamp: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Waga produktu: | 98 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Nie |
| Wentylacja: | Tak |
| Wysokość produktu: | 1955 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.