Lodówka Side-By-Side WHIRLPOOL WQ9U2L WYPRZEDAŻ
Specyfikacja
| Alarm otwartych drzwi: | Tak |
|---|---|
| Automatyczne rozmrażanie (lodówka): | Tak |
| Czas przechowywania podczas awarii zasilania: | 20 h |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 - 60 Hz |
| Długość przewodu: | 1,8 m |
| Funkcja super cool: | Tak |
| Funkcja urlopu: | Tak |
| Głębokość opakowania: | 768 mm |
| Głębokość produktu: | 698 mm |
| Klasa emisji hałasu: | C |
| Klasa wydajności energetycznej: | E |
| Kolor produktu: | Stal nierdzewna |
| Liczba drzwi w zamrażarce: | 2 |
| Liczba kompresorów: | 1 |
| Liczba pojemników na warzywa: | 2 |
| Liczba półek w lodówce: | 3 |
| Liczba półek w zamrażarce: | 6 |
| Materiał półek: | Szkło |
| Napięcie wejściowe ac: | 220 - 240 V |
| No frost (lodówka): | Tak |
| No frost (zamrażarka): | Tak |
| Pojemność lodówki netto: | 388 l |
| Pojemność netto: | 594 l |
| Pojemność zamrażarki brutto: | 10 kg/24h |
| Pojemność zamrażarki netto: | 206 l |
| Poziom hałasu: | 37 dB |
| Pozycja zamrażarki: | W części dolnej |
| Prąd: | 16 A |
| Przegródki na drzwiach lodówki: | 6 |
| Roczne zużycie energii: | 338 kWh |
| Rodzaj produktu: | Drzwi francuskie |
| Skala efektywności energetycznej: | Od A do G |
| System multi-airflow (lodówka): | Tak |
| Szerokość opakowania: | 987 mm |
| Szerokość produktu: | 909 mm |
| Tryb klimatu: | SN-T |
| Typ kontroli: | Dotyk |
| Typ lamp: | LED |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Umiejscowienie urządzenia: | Wolnostojące |
| Urządzenie rozmrażające: | R600a |
| Waga produktu: | 118 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 131 kg |
| Wbudowany wyświetlacz: | Tak |
| Wysokość opakowania: | 1976 mm |
| Wysokość produktu: | 1874 mm |
| Zabezpieczenie przed dziećmi: | Tak |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.