Listwa zasilająca z 8 gniazdami sieciowymi. Długość przewodu wynosi 2 m. Zapobiega uszkodzeniom urządzeń spowodowanym przepięciami.
Listwa przeciwprzepięciowa APC PM8-FR
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- APC
- Kod produktu:
- PM8-FR / 0731304313564
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Bezpieczniki: | Automatyczny |
|---|---|
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju): | RoHS |
| Czas odpowiedzi (typowy): | 0,001 ms |
| Czas reakcji (ns): | 1 |
| Częstotliwość wejściowa ac: | 50 Hz |
| Diody led: | Tak |
| Długość (cm): | 32.65 |
| Długość kabla: | 2 m |
| Długość kabla (m): | 2 |
| Dopuszczalna wilgotność względna: | 0 - 95% |
| Dopuszczalna wysokość (n.p.m.): | 0 - 15000 m |
| Dopuszczalna wysokość podczas eksploatacji (n.p.m.): | 0 - 15000 m |
| Emi/rfi filtry hałasu: | 60 dB |
| Filtr emi/rfi: | Tak |
| Filtry: | Układ przeciwprzepięciowy |
| Głębokość opakowania: | 365 mm |
| Głębokość produktu: | 110 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
| Gwarancja producenta: | 2 lata |
| Ilość gniazd sieciowych: | 8 |
| Kolor: | Biały |
| Kolor produktu: | Biały |
| Liczba dołączonych produktów: | 1 szt. |
| Moc szczytowa: | 2300 W |
| Napięcie chwilowe (v): | 230 |
| Pobór szczytowy, tryb powszechny: | 48000 A |
| Pozostałe parametry: | Zapobiega uszkodzeniom urządzeń spowodowanym przepięciami |
| Prąd impulsu (a): | 10 |
| Realizacja gwarancji: | Gwarancja realizowana przez producenta |
| Rodzaj: | Listwa zasilająca |
| Rodzaj listwy: | Listwa zasilająca |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rodzaje gniazd: | Gniazda sieciowe bez bolca uziemiającego |
| Szerokość (cm): | 11.03 |
| Szerokość opakowania: | 64 mm |
| Szerokość produktu: | 326 mm |
| Typy wyjść ac: | Typu E |
| Waga (kg): | 1.08 |
| Waga produktu: | 830 g |
| Waga wraz z opakowaniem: | 970 g |
| Wartość nominalna napięcia wejściowego: | 230 V |
| Wartość znamionowa udaru energii: | 2690 J |
| Wbudowany wyłącznik: | Tak |
| Wyłącznik: | tak |
| Wyposażenie: | Instrukcja |
| Wysokość (cm): | 6.17 |
| Wysokość opakowania: | 170 mm |
| Wysokość produktu: | 62 mm |
| Zakres temperatur (eksploatacja): | 0 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie): | -15 - 45 °C |
| Zakres wilgotności względnej: | 0 - 95% |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.