LIGHT4ME SPIDER MKII TURBO - Efekt LED 8x3W RGBW
349,84 zł
Wysyłka z magazynu: A3
Przewidywana wysyłka: Mon, May 25 - Tue, May 26
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Light4Me
- Kod produktu:
- 5908249805675 / 5908249805675
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 150 mm |
|---|---|
| Ilość diod oświetlenia: | 8 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy: | 40 W |
| Stroboskop: | Tak |
| Szerokość produktu: | 280 mm |
| Typ produktu: | Oświetlenie LED |
| Waga produktu: | 2,1 kg |
| Wejście dmx: | 1 |
| Wyjście dmx: | 1 |
| Wysokość produktu: | 120 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.