LIGHT4ME Mini Spot 60 Ring - głowica ruchoma LED
216,45 €
Wysyłka z magazynu: H6
Przewidywana wysyłka: Mon, May 25 - Thu, May 28
14 dni na zwrotBez podawania przyczyny
- Dostępność:
- średnia ilość
- Producent:
- Light4Me
- Kod produktu:
- 5908249810624 / 5908249810624
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Ilość diod oświetlenia: | 1 |
|---|---|
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy: | 90 W |
| Rodzaj chłodzenia: | Chlodnica/wentylator |
| Stopień ochrony ip: | IP20 |
| Temperatura barwowa: | 3500 K |
| Typ produktu: | Oświetlenie LED |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Waga produktu: | 2,6 kg |
| Wejście dmx: | 1 |
| Współczynnik oddawania barw (cri): | 80 |
| Wyjście dmx: | 1 |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.