LIGHT4ME Mini Spot 60 Prism - głowica ruchoma LED
Produkt jest niedostępny
- Dostępność:
- spodziewana dostawa
- Producent:
- Light4Me
- Kod produktu:
- 5907780148258 / 5907780148258
Udostępnij produkt:
Specyfikacja
| Głębokość produktu: | 151 mm |
|---|---|
| Ilość diod oświetlenia: | 1 |
| Ilość sztuk: | 1 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Pobór mocy: | 80 W |
| Rodzaj chłodzenia: | Chlodnica/wentylator |
| Stroboskop: | Tak |
| Szerokość produktu: | 193 mm |
| Typ produktu: | Oświetlenie LED |
| Typ wyświetlacza: | LED |
| Waga produktu: | 3 kg |
| Wejście dmx: | 1 |
| Wyjście dmx: | 1 |
| Wysokość produktu: | 284 mm |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.