LG | Smart TV | 43NANO763QA | 43"" | 108 cm | 4K UHD 2160p) | webOS | LG ThinQ A
Specyfikacja
| Aktualizacje oprogramowania urządzenia: | Tak |
|---|---|
| Aplikacje wideo: | Netflix |
| Automatyczne wyszukiwanie kanałów: | Tak |
| Bluetooth: | Tak |
| Consumer electronics control (cec): | SimpLink |
| Długość przekątnej ekranu (cm): | 108 cm |
| E-podręcznik: | Tak |
| Elektroniczny przewodnik po programach: | Tak |
| Funkcja napisów: | Tak |
| Funkcja pauzowania i cofania audycji telewizyjnych: | Tak |
| Funkcje dotyczące telegazety: | Tak |
| Głębokość (bez podstawy): | 57,7 mm |
| Głębokość opakowania: | 660 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą): | 249 mm |
| Ilość głośników: | 2 |
| Ilość portów ethernet lan (rj-45): | 1 |
| Ilość portów hdmi: | 3 |
| Interpolacja do formatu 4k: | Tak |
| Klasa efektywności energetycznej (hdr): | G |
| Klasa efektywności energetycznej (sdr): | G |
| Kolejna dostawa: | 06.05.2024 |
| Kolor produktu: | Czarny |
| Kształt ekranu: | Płaski |
| Liczba portów usb 2.0: | 2 |
| Magazyn: | Globalny |
| Miracast: | Tak |
| Moc wyjściowa (rms): | 20 W |
| Moduł ci+: | Tak |
| Nagrywanie usb: | Tak |
| Natywna częstotliwość odświeżania: | 60 Hz |
| Natywna proporcja obrazu: | 16:9 |
| Obsługa apple airplay 2: | Tak |
| Obsługa high dynamic range (hdr): | Tak |
| Pobór mocy: | 54 W |
| Pobór mocy w trybie czuwania: | 0,5 W |
| Podstawa biurkowa: | Tak |
| Przeglądarka internetowa: | Tak |
| Przekątna ekranu: | 43" |
| Przewodowa sieć lan: | Tak |
| Przewody: | Prąd przemienny |
| Rodzaj opakowania: | Pudełko |
| Rozdzielczość: | 3840 x 2160 px |
| Smart tv: | Tak |
| Standard vesa: | Tak |
| Standardy wi- fi: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Sterowanie głosem: | Tak |
| System formatu sygnału cyfrowego: | DVB-S2, DVB-T2, DVB-C |
| Szerokość (bez podstawy): | 967 mm |
| Szerokość opakowania: | 1075 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą): | 967 mm |
| Technologia high dynamic range (hdr): | High Dynamic Range 10 Pro (HDR10 Pro), Hybrid Log-Gamma (HLG) |
| Technologia wyświetlacza: | NanoCell |
| Telewizja internetowa: | Tak |
| Tryby dźwięku: | Clear Voice Pro |
| Typ hd: | 4K Ultra HD |
| Typ tunera: | Cyfrowy |
| Ulepszony kanał zwrotny audio (earc): | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot: | Tak |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania: | Tak |
| Waga (bez podstawy): | 9,2 kg |
| Waga (z podstawą): | 10,3 kg |
| Waga wraz z opakowaniem: | 12,8 kg |
| Wejście cyfrowe audio: | 1 |
| Wejście pc (d-sub): | Nie |
| Wersja bluetooth: | 5.0 |
| Wersja hdmi: | 1.4 |
| Wi-fi: | Tak |
| Wspólny interfejs: | Tak |
| Wysokość (bez podstawy): | 564 mm |
| Wysokość opakowania: | 187 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą): | 629 mm |
| Zainstalowany system operacyjny: | WebOS |
| Złożone wejście wideo: | 1 |
| Zużycie energii (hdr) na 1000 godzin: | 82 kWh |
| Zużycie energii (sdr) na 1000 godzin: | 54 kWh |
Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne i zdjęcia nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą jednak być podstawą do roszczeń.